Pożegnanie komendanta brzeskiej Policji

84 0

Dzisiaj (tj. 9.03) o godz. 10.00 podczas oficjalnej uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Brzesku insp. Roman Gurgul z rąk I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Pawła Dzierżaka odebrał rozkaz o przejściu do dyspozycji Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie. Insp. Paweł Dzierżak podziękował odchodzącemu komendantowi za profesjonalną i oddaną służbę w zarządzaniu brzeską jednostką. Podkreślił, że komenda pod kierownictwem insp. Romana Gurgula osiągała wysokie wyniki, za co skierował słowa uznania nie tylko do odchodzącego komendanta, ale do wszystkich policjantów i pracowników Policji.

Insp. Roman Gurgul żegnając się z policjantami i pracownikami podziękował wszystkim za lata dobrej współpracy, przychylność, a także pomoc w realizacji różnych przedsięwzięć. Podczas pożegnania podkreślił, że czas kiedy kierował komendą był najlepszym okresem w jego dotychczasowej służbie. „Ostatnie lata były dla mnie cennym doświadczeniem zawodowym i życiowym” – podsumował insp. Roman Gurgul. Słowa podziękowania skierował również w kierunku przedstawicieli władz samorządowych, przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości oraz innych instytucji współpracujących z brzeską jednostką. Dziękował za 4 lata udanej współpracy, za tworzenie dobrego klimatu, za chęć nawiązywania dialogu. Dodał, że z sympatią będzie wspominał ten czas.

Wszyscy goście bardzo pozytywnie podsumowali współpracę z brzeską Policją pod kierownictwem dotychczasowego komendanta i dziękowali mu za wszystkie działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.

 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *