Reklama

Wybory: W Borzęcinie, Iwkowej i Dębnie bez zmian

W tych trzech gminach obecni wójtowie mogą już spać spokojnie – II tury nie będzie. W przypadku Borzęcina i Iwkowej wójtowie nie mieli konkurencji, a w Dębnie wójt bez problemu pokonał jednego kontrkandydata. 

W gminie Iwkowa 74 procent poparcia dla Bogusława Kamińskiego. Borzęcinie mieszkańcy również poparli urzędującego wójta Janusza Kwaśniaka. Przede mną kolejna, trwająca tym razem pięć lat – 6 kadencja na stanowisku Wójta Gminy Borzęcin. Zapewniam, że dołożę wszelkich starań, aby nie zawieść pokładanych we mnie oczekiwań i nadziei. Gwarantuję uczciwą i rzetelną pracę na rzecz Naszej Gminy, którą – jak zawsze zresztą – traktuję jako odpowiedzialną służbę względem mieszkańców – komentuje Janusz Kwaśniak. 

W gminie Dębno urzędujący wójt Wiesław Kozłowski z dużą przewagą pokonał jedynego kontrkandydata Tomasza Gurgula. Bardzo serdecznie dziękuję za każdy głos oddany na moją osobę. Dziękuje za zaufanie którym mnie obdarzyliście. Obiecuję, że dołożę wszelkich starań, aby nie zawieść pokładanych we mnie oczekiwań – komentuje Wiesław Kozłowski.