Reklama

Prawo jazdy za 200zł! w OSK „Auto-Miś”!

OSK „Auto-Miś” ma przyjemność poinformować, że jako jedyny ośrodek w Bochni i najbliższym regionie realizuje projekt KIERUNEK KARIERA, który gwarantuje Państwu pokrycie 87% kosztów kursu prawa jazdy kat. A oraz kat. B. 

Z dofinansowania może skorzystać każdy kto:
-pracuje lub prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudnia pracowników;
-ma powyżej 25 lat i wykształcenie co najwyżej na poziomie ukończonego liceum lub technikum (łącznie z maturą) lub ma powyżej 50 lat i dowolne wykształcenie;
-jest związany z Małopolską (mieszka tu lub uczy się lub pracuje).

Zgłoszenie do projektu Kierunek Kariera umożliwia poszerzenie swoich kwalifikacji oraz zdobycie nowej pasji.

W naszym ośrodku oferujemy nowoczesne i innowacyjne szkolenia teoretyczne oraz indywidualne podejście do kursantów, co jest gwarancją sukcesu na egzaminie. Naszych instruktorów cechuje profesjonalizm, wyrozumiałość, cierpliwość oraz pasja, którą chętnie dzielą się z przyszłymi kierowcami. Każdy kursant ma prawo do wyboru właściwego dla siebie nauczyciela oraz terminu nauki.

„Auto-Miś” dysponuje profesjonalną bazą szkoleniową, w skład której wchodzą: klimatyzowana multimedialna sala wykładowa, plac manewrowy. Nasz ośrodek jako jedyny w regionie posiada wszystkie modele samochodów, na których kursanci zdają egzamin państwowy: w MORD Tarnów – Skoda Fabia, w MORD Kraków Hyundai i20 oraz MORD Nowy Sącz – Suzuki Baleno. Podczas kursu macie Państwo możliwość skorzystania z pełnej gamy pojazdów celem nabrania odpowiednich nawyków, które charakteryzują dobrego kierowcę.

Naszej firmie zależy żeby umiejętności zdobyte w naszym ośrodku gwarantowały nie tylko pozytywny wynik egzaminu, ale co najważniejsze bezpieczne i pewne poruszanie się po naszych drogach.

Nasz ośrodek szkolenia oferuje:
-prawo jazdy kategorii AM, A1, A2, A;
– prawo jazdy kategorii B;
-szkolenia okresowe/kwalifikacje wstępne na przewóz osób i rzeczy;
-kurs operatora wózka jezdniowego z napędem silnikowym;
-kurs obsługi żurawi przeładunkowych HDS;
-kurs obsługi suwnicy.

Szczegółowych informacji na temat naszych najbliższych szkoleń i usług udzielamy w naszym biurze przy ul. Kazimierza Wielkiego 23/1 w Bochni. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Zapraszamy również na nasz profil na facebooku: https://www.facebook.com/oskautomis/

Do zobaczenia!