Reklama

Patryk Jaki odwiedzi Powiat Brzeski

Wiceminister Sprawiedliwości Patryk Jaki odwiedzi 30 marca Powiat Brzeski. Poseł związany ze środowiskiem Zbigniewa Ziobry spotka sie z mieszkańcami w Szczurowej i w Brzesku. Zatrzyma się też w Szczepanowie, Uszwi i Dębnie. 

Jak już wiadomo, wiceminister startuje z listy PiS do Parlamentu Europejskiego. Patryk Jaki otrzymał 3 miejsce na liście, zaraz za Beatą Szydło i Ryszardem Legutko. Szczegóły spotkań na plakacie poniżej.

___

Patryk Jaki – Wiceminister Sprawiedliwości. Nauczyciel Akademicki. Skończył IESE w Barcelonie(program Argo) i Uniwersytet Wrocławski. Przewodniczący Komisji Weryfikacyjnej. Poseł VII i VIII Kadencji. Wcześniej stowarzyszenie Stop Korupcji. Laureat nagrody „Polskiego Kompasu” przyznanej przez „Gazetę Bankową” za „walkę z mafią reprywatyzacyjną”.
Tygodnik Wprost przyznał mu 10 miejsce na liście 50 najbardziej wpływowych Polaków. Jest przewodniczącym Polskiej Rady Polityki Penitencjarnej.Ukończył też szkolenie na Sam Houston State University w USA.
Twórca Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL. Jest przewodniczącym Zespołu ds. Ochrony Autonomii Rodziny i Życia Rodzinnego.Autor Rejestru Pedofilów. Twórca programu rządowego Praca dla więźniów, który o 80% zwiększył zatrudnienie skazanych w Polsce.Patryk Jaki jest przewodniczącym Rady Głównej do Spraw Społecznej Readaptacji i Pomocy Skazanym. Twórca Polskiego Instytutu Kryminologii.