Reklama

Zakłady bukmacherskie XXI wieku – nowoczesne technologie w służbie zakładów wzajemnych

Legalni bukmacherzy prowadzący swoją działalność w Polsce, mają ograniczone możliwości reklamy, dlatego aby przyciągnąć nowych graczy stosują inne, nietypowe metody. Do uatrakcyjnienia oferty służą im nowoczesne technologie, dzięki którym zakłady bukmacherskie mogą zapewnić szybką obsługę i szerokie możliwości obstawiania.

Współpraca z KIP

1. Zakłady bukmacherskie a streaming wydarzeń sportowych
2. E-sporty dla wymagających

Korzystanie z nowych technologii umożliwia powszechny dostęp do internetu. Dzięki globalnej sieci bukmacherzy mogą poszerzyć swoją ofertę o e-sporty i zakłady live online, a także umożliwić graczom szybka obsługę płatności – zarówno wpłat, jak i wypłat.

Współpraca z KIP

KIP, czyli Krajowe Instytucje Płatnicze, to firmy, które oferują możliwość wprowadzenia wielu metod szybkich płatności wszędzie tam, gdzie dla klienta liczy się czas i natychmiastowe rozliczenie z dostawcą usługi. W przypadku zakładów wzajemnych, tym dostawcą jest bukmacher, a odbiorcą usługi gracz. Za jedno z kryteriów wyboru najlepszego bukmachera uznaje się szeroki wybór metod wpłaty i wypłaty środków z konta gracza, a te umożliwiają m.in. przelewy natychmiastowe z konta bankowego lub karty kredytowej, a także płatności BLIKiem lub zasilenie konta z portmonetki elektronicznej, np. Skrill lub Paymenticon.

Zakłady bukmacherskie a streaming wydarzeń sportowych

Niekwestionowaną zaletą zakładów bukmacherskich online jest możliwość streamowania wydarzeń sportowych. Gracze za pośrednictwem strony internetowej bukmachera mogą oglądać ważne mecze, wyścigi czy starcia ulubionych sportowców, np. podczas Euro 2020 lub innych międzynarodowych turniejów, a w trakcie oglądania zawierać zakłady live. To swoiste 2w1 przyciąga ogromną rzeszę graczy, ponieważ jest bardzo wygodne i pozwala maksymalnie skupić się jednocześnie na dwóch aktywnościach – śledzeniu wyników i ich obstawianiu u bukmachera. Zakłady bukmacherskie, które wykorzystują możliwość streamowania wydarzeń sportowych, szczególnie podczas ważnych turniejów w najbardziej popularnych dyscyplinach, zyskują wielu nowych typerów.

E-sporty dla wymagających

Coraz większa liczba bukmacherów decyduje się na wprowadzenie do swojej oferty e-sportów, czyli sportów wirtualnych, w których rywalizacja odbywa się w świecie gier komputerowych. W Polsce rynek e-sportów jest jeszcze słabo rozwinięty, jednak z roku na rok zyskuje coraz większą grupę zwolenników. Turnieje w takie gry jak League of Legends, Counter-Strike, czy StarCraft to gratka dla prawdziwych fanów e-sportów i zakładów wzajemnych.