Reklama

Na kogo zagłosowałby Janusz Kwaśniak w wyborach na burmistrza Brzeska?

Janusz Kwaśniak jest wójtem gminy Borzęcin jest od prawie 20 lat. Od kilkunastu lat mieszka jednak w Brzesku i prawdopodobnie w przyszłorocznych wyborach samorządowych tutaj będzie oddawał swój głos. Na kogo więc zagłosowałby w wyborach na burmistrza Brzeska?  Sam nie zamierza kandydować na ten urząd, ale jest osoba na którą oddałby swój głos…

Czy chciałby Pan, aby brat Adam (Adam Kwaśniak, radny sejmiku- przyp. red) został burmistrzem Brzeska? – zapytała wójta Borzęcina pewna dziennikarka. Z pewnością jest to bardzo dobry kandydat na burmistrza Brzeska – odpowiedział Janusz Kwaśniak. Wójt Borzęcina rozmawiał o tym z bratem i potwierdza, że radny sejmiku na poważnie rozważa kandydowanie na szefa brzeskiego samorządu.

Wójt Kwaśniak podkreśla,  że Adam Kwaśniak jest dobrym, aktywnym i efektywnym radnym. Wydaje mi się że na pewno by się sprawdził jako burmistrz Brzeska – mówi wójt Borzęcina.  Czy oddałby głos na swojego brata? Zdecydowanie tak – powiedział  brat radnego sejmiku.

Według wójta dzięki temu poprawiłaby się relacja między samorządem Brzeska a samorządami ościennymi, której – według Janusza Kwaśniaka – teraz nie ma.