Reklama

Wójtowicz – Woda, Ojczyk, Sorys, a może… Wawryka?

Wybory samorządowe coraz bliżej, przez co dochodzą do nas różne informacje o potencjalnych kandydatach na burmistrza Brzeska. Kto będzie zatem kandydatem Prawa i Sprawiedliwości? Mocno o logo PiSu na swoich plakatach ma zabiegać „sprawdzony gospodarz” Grzegorz Wawryka. Burmistrzowskie ambicje ma również kilku innych fanów Jarosława Kaczyńskiego.

Jak donosi jeden z portali informacyjnych, do końca lutego lub do połowy marca powinniśmy poznać kandydata partii rządzącej na stanowisko burmistrza Brzeska. W PiSie pod uwagę brane są dwie opcje – poparcie Grzegorza Wawrykę lub wystawienia osoby silnie związanej z partią. Jak podaje dalej ten portal, w grę wchodzi kilka osób, m. in. przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Ojczyk, sołtys Jarosław Sorys, radna powiatowa Justyna Wójtowicz – Woda. Ostateczne uzgodnienia jeszcze nie zapadły, zdania na ten temat mają być podzielone.

Na koniec – ludzie mówią, że jedna z osoba z tych, które wymieniłem, miałaby zostać – w przypadku reelekcji Wawryki – wiceburmistrzem. Kto obserwuje brzeską „politykę” ten na pewno wie o kogo chodzi, bowiem wazelina tego człowieka względem pana burmistrza strasznie rzuca się w oczy.