Reklama

Can-Pack Okocimski Brzesko rozgromił Wisłę Kraków

Drużyna młodzików Can-Pack Okocimski Brzesko pokonała Wisłę Kraków. Bardzo dobre spotkanie rozegrali w piątek zawodnicy trenera Marka Małysy, którzy wynikiem 4:1 pokonali zespół Wisły Kraków. Bramki dla młodych „Piwoszy” zdobyli Kacper Rojkowicz, Michał Siudut oraz dwukrotnie Igor Uryga. Honorowe trafienie dla Krakowian zdobył natomiast Dawid Kutermak. Zwycięstwo pozwoliło zespołowi na umocnieniu się na pozycji lidera, którzy mają obecnie 12 punktów.

Warto zaznaczyć, że młodziki Akademii Piłkarskiej Can-Pack Okocimski są jedynym zespołem w małopolskiej I lidze młodzików, którzy mają na swoim koncie komplet zwycięstw. Ponadto drużyna ma najlepszy bilans bramkowy, który wynosi 12:2.

Młodziki (Małopolska I Liga Młodzików)

AP Can-Pack Okocimski Brzesko – Wisła Kraków 4:1

Bramki: Kacper Rojkowicz 12, Michał Siudut 18, Igor Uryga 42, 56 – Dawid Kutermak 48.

Okocimski KS: Jakub Lipka, Jakub Ciuruś, Igor Uryga, Michał Siudut, Kacper Rojkowicz, Szymon Mida, Marcel Kubala, Patryk Jawień, Dawid Lis, Dawid Barnaś, Wiktor Włodek, Dawid Poliszak, Mikołaj Jędrzejczyk, Konrad Augustyn.

Od dłuższego czasu staramy się grać w taki sposób, jaki pokazaliśmy w meczu z Wisłą Kraków. Myślę, że zawodnikom dobrze to wychodzi, trzymamy się taktycznie tego, co sobie zaplanujemy przed spotkaniem. Niestety, bramkę straciliśmy po naszym błędzie. Musimy cały czas pracować nad koncentracją i nie popełniać takich błędów jak dzisiaj. Uważam również, że przebieg meczu był pod nasze dyktando. Cały czas próbujemy grać otwartą piłkę i mam nadzieję, że następne mecze będą wyglądać podobnie – mówi Marek Małysa, trener drużyny młodzików. Nie ukrywam, że od poprzedniej rundy kiedy awansowaliśmy do małopolskiej ligi trochę podpatrzyliśmy zespoły w jaki sposób grają. Staramy się wykorzystać nasze atutu w walce o punkty. Wychodzi to całkiem nieźle i miejmy nadzieję, że drużyna nie tylko z krakowskimi zespołami, ale również z całą resztą będzie walczyła tak jak do tej pory. Przed nami ciężki mecz z Tarnovią Tarnów, musimy w nim udowodnić, że drużyna jest w wysokiej formie.