Reklama

Jadowniki: Motocykliści po raz 7 rozpoczęli sezon – zdjęcia

 W minioną niedzielę, 29 kwietnia motocykliści już po raz siódmy rozpoczęli sezon w Jadownikach. W tym roku dopisała pogoda jak i frekwencja, według organizatorów była rekordowa.

Przez całe popołudnie czynny był punkt krwiodawstwa, można było również kupować losy loterii fantowej, w której główną wygraną był skuter. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci i regionalnych potraw.Organizatorzy przygotowali dwa muzyczne koncerty, przed publicznością zagrały zespoły „Futro z Ryby” oraz „Country Way”. Wszystko to w szczytnym celu – zebrane podczas imprezy datki zostały przeznaczone na rzecz podopiecznych fundacji Auxilium.

Samorządowiec na dwóch kółkach :)

Motocykliści rozpoczęli dzisiaj sezon w Jadowniki – relacja już niebawem :)Tymczasem ciekawostka – samorządowcy też jeżdzą na motorach! :)Wiceprzewodniczący rady PowiatBrzeski.pl Tomasz Jan Latocha to zagorzały fan motoryzacji i motocykli :) Dzisiaj objechaliśmy z nim naszą piękną gminę, poniżej urywek jazdy – przejazd przez Brzesko ;)

Publiée par mojeBrzesko.pl – portal i telewizja sur dimanche 29 avril 2018

____

Członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi „MotoJadowniki” są organizatorami wielu charytatywnych akcji, pomagają podopiecznym Domu Dziecka w Jasieniu, przygotowują imprezy dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka, czy Mikołajków. Klub od kilku lat współpracuje z fundacją Auxilium kwestując na rzecz jej podopiecznych. Motocykliści i ich przyjaciele są rekordzistami pod względem ilości oddanej krwi – daru życia.