Reklama

Kolejna edycja Domers Brzesko Street Game za nami – zdjęcia

 Dzięki wielkiemu zaangażowaniu organizatorów, na czele z Piotrem Fijałkowskim i Michałem Migdą oraz wsparciu finansowemu sponsorów w tym burmistrza Grzegorza Wawryki, miłośnicy koszykówki mieli możliwość oglądania lub uczestniczenia w 6. edycji Domers Brzesko Street Game 2018.

Zawody miały być rozegrane na placu Kazimierza Wielkiego, jednak deszczowa aura zmusiła organizatorów do przeniesienia całej imprezy do hali ZSP nr 1 w Brzesku. Turniej rozegrany został na 4 koszach najazdowych, w dwóch kategoriach –  open oraz U21. Uczestniczyło 25 zespołów z Brzeska, Tarnowa, Krakowa, Bochni, Nowego Sącza, Przemyśla a nawet z Zamościa. Najlepszy wynik z drużyn brzeskich osiągnął team „Ja tu tylko sprzątam”, zajmując w kategorii U21 czwarte miejsce. Zwycięzcami w tej kategorii została drużyna „211” z Bochni, która w finale pokonała tarnowian z „Houston”.

W kategorii Open zwycięzcami została krakowska drużyna „ Na stricie”, która pokonała zespól” Camaro” z Zamościa. W trakcie Domers BSG 2018 rozegrano turniej FIFA 18, którego zwycięzcom został Grzegorz Piasecki. Drużyny zostały nagrodzone pucharami, medalami oraz bonami pieniężnymi przez organizatorów.

___

UM BRZESKO