Reklama

Mirosław Wiśniowski poprze Tomasza Latochę?

Wiele wskazuje na to, że Mirosław Wiśniowski zrezygnuje z kandydowania na stanowisko burmistrza Brzeska. Były radny miejski miałby poprzeć Tomasza Latochę (KWW Brzesko OdNowa).

Do tych zaskakujących informacji dotarła nasza redakcja. Oficjalnie nikt z otoczenia obu kandydatów nie chciał potwierdzić tej informacji.

Komitet pana Mirosława Wiśniowskiego ma w swojej nazwie słowo „racjonalni”, mamy więc nadzieję, że pan Wiśniowski podejmie racjonalną decyzje

– mówi nam pewna osoba z komitetu Tomasza Latochy Brzesko OdNowa.

Informacja o starcie Tomasza Latochy w wyborach na urząd burmistrza odbiła się szerokim echiem w Gminie Brzesko i w internecie. Latocha, który cieszy się dużym poparciem wśród społeczeństwa, jest faworytem niemal wszystkich sondaży wyborczych.

Mirosław Wiśniowski to dwukrotny radny Rady Miejskiej w Brzesku, startował też w wyborach na burmistrza miasta.

Tomasz Latocha: Doświadczony samorządowiec – radny i wiceprzewodniczący Rady Powiatu Brzeskiego dwóch kadencji. Menager – v-ce prezes Zarządu Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. Posiada ogromne doświadczenie w tworzeniu stref aktywności gospodarczej oraz rozwoju biznesu. jako prezes agencji pomógł w powstaniu wielu firmom, które obecnie już samodzielnie się rozwijają. Prywatnie mąż Magdaleny i ojciec dwójki dzieci.