Reklama

HELO! Szanowni absolwenci wspaniałej Zielonki

Milowymi krokami zbliża się okrągła rocznica tej najlepszej szkoły zawodowej – 50 – lecie. To ważne dla Was wydarzenie. Warto wrócić – już nie tylko myślami – do pięknych szkolnych lat. Spotkać przyjaciół, kolegów ze szkolnej ławy, porozmawiać z wychowawcami i nauczycielami dzięki, którym realizujemy swoje życie.

Uroczystości z tej doniosłej rocznicy będą w szkole w dniach 1,2 lutego 2019. Program obchodów bardzo bogaty, spełni oczekiwania obecnych. Już dzisiaj uczniowie i nauczyciele dopracowują elementy Jubileuszu. Obchody zakończy Bal Absolwentów 2 lutego 2019. Dla upamiętnienia Jubileuszu szkoła chce zamówić nowy sztandar szkoły. Koszty tej imprezy są niemałe.

Dlatego Wy Kochani Absolwenci, też możecie się przyczynić aby rocznica była udana i została w pamięci dla przyszłych pokoleń. Darowizny można wpłacać na konto Stowarzyszenia Edukacyjno – Sportowego „ZIELONKA”, 32-800 Brzesko, ul. Piastowska 2. Nr rachunku: 29203000451110000004266710 z dopiskiem „darowizna na cele statutowe”. Dla każdego mamy prezent za wpłatę. Na bieżąco informacje można śledzić na stronie szkoły w zakładce 50-lecie.

 

ELŻBIETA WOJNOWICZ