Reklama

Muzyczny Rynek powraca!

Przed nami druga edycja Muzycznego Rynku. Jest to cykl kameralnych koncertów odbywających się na płycie brzeskiego rynku. Co organizatorzy przygotowali na jutro?

Już jutro, 2 lipca na brzeski rynek powróci wakacyjny cykl koncertów pn. „Muzyczny Rynek”.  Pierwszy koncert już drugiego lipca, a zaprezentują się na nim goście, którzy w ubiegłym roku zagrali ponad 200 koncertów! – mówią organizatorzy.  Mowa o zespole NajemnicY.  Organizatorzy podkreślają, że to fachowcy od bluesowo-rockowego grania. W Brzesku zaprezentują się w duecie, będzie nastrojowo ale także z pazurem i ogromną dawką rocknrollowej energii!  To już w tą sobotę o godzinie 20.

Podobnie jak w roku ubiegłym na scenie przy Rynku zagrają artyści znani i tacy, którzy w muzyce stawiają pierwsze kroki, ale już zyskali uznanie widzów. W tym roku mieszkańcy będą mogli wysłuchać sześć koncertów – 2 lipca, 9 lipca,16 lipca, 6 sierpnia, 13 sierpnia i 27 sierpnia. Wszystkie odbywać się będą w soboty i rozpoczynać się  będą o godzinie 20.00. Organizatorzy liczą, że zostanie powtórzony klimat z ubiegłorocznej, pierwszej edycji Muzycznego Rynku

Zapraszamy!