Reklama

 W Brzesku odbędą się Mistrzostwa Polski w kręglarstwie klasycznym

Na kręgielni Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędą się  Mistrzostwa Polski w kręglarstwie klasycznym U – 23. Organizatorzy spodziewają się licznej obsady najlepszych zawodniczek i zawodników  z całej Polski.

 Zawody odbędą się w dniach 14-15 kwietnia 2018 roku na kręgielni przy ulicy Browarnej 13a w Brzesku. Turniej odbywać się będzie w dwóch konkurencjach: indywidualnie oraz w parach. Każdy zawodnik w sobotnim starcie eliminacyjnym wykona 120 rzutów w grze sportowej (pełne + zbierane). Najlepsi zawodnicy po pierwszym dniu zmagań rozegrają gry finałowe w niedzielę.

Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest posiadanie licencji zawodniczej PZK w kategorii juniora do lat 23. Zapraszamy wszystkich zawodników, trenerów, kibiców, znajomych oraz rodziny zawodników do śledzenia rywalizacji na torach – czytamy na stronie BOSiRu.

BOSiR Brzesko i zarazem województwo małopolskie reprezentować będzie pięciu zawodników: Patryk Paryło (ur.1995), Jakub Nosal (ur.1997), Igor Szydłowski (ur.1999), Damian Czernecki (ur.1999) oraz Jakub Tomczyk (ur.1999).