Reklama

Tomasz Latocha powalczy o fotel burmistrza Brzeska?

„A bo na mieście mówią, że Latocha wystartuje…” Kto z nas tego nie słyszał? Oficjalnie Tomasz Latocha nie zgłosił swojej kandydatury w walce o fotem burmistrza Brzeska, zrobiły to natomiast trzy inne osoby – burmistrz Grzegorz Wawryka, Sławomir Pater i Mirosław Wiśniowski. Czy doświadczony samorządowiec i manager ze Szczepanowa będzie czwartym kandydatem?

Nie ma co ukrywać, Tomasz Latocha jest zdecydowanie faworytem czytelników chyba wszystkich brzeskich mediów. W każdym sondażu deklasuje konkurencje. Jest również zauważalnym liderem ludzi, którzy podczas codziennych rozmów i spotkań wyrażają mu swoje poparcie. Na pewno duża część społeczeństwa byłaby zawiedziona, jeśli wiceprzewodniczący rady powiatu nie wystartował w nadchodzących wyborach. Trzeba też podkreślić – co można dostrzec gołym okiem – że Tomasz Latocha  porywa za sobą… młodych ludzi. Tak, młodych ludzi, którzy dotychczas nie interesowali się samorząd i swoimi małymi ojczyznami, bo byli pomijani przez starych politycznych wyjadaczy. To jest coś zupełnie nowego w brzeskim samorządzie i brakuje tego pozostałym kandydatom.  Kandydatura Wiceprezesa Zarządu MARR S.A. byłaby na pewno ubogaciem każdej debaty, bo braku merytoryczności i elokwencji nie można mu zarzucić.

Czy więc Tomasz Latocha powalczy o piastowanie funkcji burmistrza? Według najnowszych informacji z miasta, wiceprzewodniczący rady powiatu mocno zastanawia się nad tym i do końca nadchodzącego tygodnia poda do wiadomości publicznej swoją decyzje.

Tomasz Latocha: Doświadczony samorządowiec – radny i wiceprzewodniczący rady powiatu brzeskiego dwóch kadencji, Menager – v-ce prezes Zarządu Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., posiada ogromne doświadczenie w tworzeniu stref aktywności gospodarczej oraz rozwoju biznesu. jako prezes agencji pomógł w powstaniu wielu firmom, które obecnie już samodzielnie się rozwijają. Prywatnie mąż Magdaleny i ojciec dwójki dzieci.