CZCHÓW. KACPER SZOT NA 9 MIEJSCU W WOJEWÓDZTWIE MAŁOPOLSKIM

438 0

I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaczek i Żaków oraz Kadetek i Kadetów w tenisie stołowym odbył się w hali MOKSiR w Czchowie, który oficjalnie otworzył Tadeusz Płachta Zastępca Burmistrza Czchowa, w towarzystwie Wojciecha Biernata Prezesa KOZTS oraz Elżbiety Ogieli dyrektora MOKSiR w Czchowie. Organizatorami turnieju byli Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie. Wydarzenie zgromadziło zawodników aż z 24 klubów z całej Małopolski. Impreza była bardzo udana pod względem organizacyjnym i sportowym.W turnieju wzięli również reprezentanci naszej sekcji, a jeden z najmłodszych naszych zawodników – Kacper Szot zajął 9 miejsce w kategorii Żaków.

Poza pierwszą ,,16” turnieju kadetów znaleźli się Dawid Tomkowski, Karol Kornaś oraz Emil Trzeciak. Swój debiut w zawodach wojewódzkich mieli: Filip Ignaszewski, Adam Zwoleń, Filip Dudek. Wszystkim bardzo gratulujemy!!! Podziękowania kierujemy do trenera sekcji MOKSiR Czchów Mateusza Malika za piękną pracę z naszymi wychowankami oraz za zaangażowanie w realizację turnieju. Za pomoc dziękujemy również zaprzyjaźnionemu klubowi z Zakliczyna oraz Katarzynie Kornaś.

Warto przypomnieć, że właśnie w październiku tego roku minie 10 lat jak Jan Antosz, jeden z rodziców, podjął z nami rozmowę i przy wsparciu Tadeusza Płachty Zastępcy Burmistrza w strukturach MOKSiRu pojawiła się sekcja tenisa stołowego. Bardzo serdecznie pozdrawiamy pana Jana!

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *